mr. Joyce B.E. Paashuis

mr. Joyce B.E. Paashuis

Mr Joyce Paashuis adviseert – vanaf 2006 – werkgevers op De scheidslijn tussen het arbeidsrecht (verzuim) en de sociale zekerheid. Met name dit laatste is haar specialiteit: Advisering in dossiers en het voeren van bezwaarzaken tegen ziektewet- en WIA beslissingen. Hiervoor werkt zij tevens samen met diverse gespecialiseerde bezwaarartsen. Het doel is niet alleen financiële schadelastbeperking maar ook ‘recht’ doen aan de situatie zoals die is.

Voor onder meer het Vermoeidheids- en pijncentrum Nederland voert zij de (WIA)bezwaarzaken voor patiënten. Verder geeft ze veelvuldig geaccrediteerde trainingen in het land op het gebied van de sociale zekerheid. Ze heeft voor hetzelfde vakgebied ook trainingen in het hoger onderwijs (hbo) gegeven. Op de nationale salarisdagen is zij één van de sprekers.

Na haar rechtenopleiding aan de VU heeft zij diverse (postacademische) opleidingen gevolgd:
* de specialisatie arbeidsrecht, de Vrije Universiteit (VU Law Academy). Dit is afgesloten met een examen (2009). Het behaalde examen geeft toegang tot de Nederlandse Vereniging voor Arbeidsjuristen.
* de opleiding tot (mfn)-mediator. Ze is gespecialiseerd in arbeidsmediations wat een voor de hand liggende keuze is gezien haar achtergrond.
Als mediator is ze niet bang om zichzelf te zijn. Ze is onafhankelijk en opereert als zodanig. Zij neemt de regie in het proces.

Recensies

“Wij werken al zes jaar met Recht bij Arbeid samen. Ik schakel hen ongeveer twee maal per jaar in en dan echt voor de meer complexe dossiers, waar ik zelf geen raad mee weet. Het gaat hierbij om zaken tegen het UWV, waarin wij het niet eens zijn met eerdere uitspraken en zo nodig in (hoger) beroep willen gaan. Recht bij Arbeid vraagt desbetreffende dossiers op en zet de boel voor ons in gang. Bij complexe zaken is het echt fijn om hen als back-up te hebben. Zij zijn erg goed op de hoogte van de regelgeving van het UWV.” 

– Dirk van de Geest,
Van den Bor Pluimvee – CFO 

Ga naar de bovenkant