drs. Ancella van der Haar

drs. Ancella van der Haar

“Er is meer in het leven dan werken, een goede balans tussen werk en privé is van grootbelang.” Dit is mijn motto en zo probeer ik ook te leven. Mijn naam is Ancella van der Haar.Al jaren ondersteun ik werkgevers en werknemers bij verschillende vraagstukken met betrekking tot arbeid.

Na mijn studie tot HRM adviseur ben ik mij als eerste gaan richten op het ondersteunen en begeleiden van mensen die vanwege ziekte of ontslag hun baan hadden verloren, wat ook privé een enorme impact heeft. Hier staan we vaak niet genoeg bij stil. Ik werd destijds vooral na het eerste ziektejaar ingezet, dus nadat mensen al hele processen hadden doorlopen, en was zogezegd de laatste stap in de keten. Dat vond ik jammer. Door mij al in het beginstadium in te huren, had ik immers eerder mijn ondersteuning kunnen bieden.

Om die reden besloot ik de studie Casemanager Regie op Verzuim te gaan volgen, die ik in 2019 succesvol heb afgerond. Naast mijn functie als casemanager ondersteun ik werkgevers en werknemers bij looptrajecten, re- integratie en personeelsvraagstukken. Gesprekken voer ik voornamelijk face to face; dat persoonlijke contact werkt voor mij het prettigst.”

Specialisaties

Recensies

“In mijn bedrijf Bye Bye Burnout hebben we veel met juridische zaken te maken. Ik doe daarbij graag een beroep op Recht bij Arbeid. Zij zijn kort en bondig in hun communicatie en treden zeer kundig op. Verder reageren zij snel op vragen. Ik heb Recht bij Arbeid zowel zakelijk als voor een privékwestie ingehuurd. Ik heb zelf in een periode van ziekte met het UWV te maken gehad. De re-integratiecoach heeft destijds nagelaten bepaalde informatie door te geven aan het UWV, waardoor ik jaren later op verhoor moest komen. Recht bij Arbeid heeft me hierin juridisch bijgestaan. Wat ik echt heel sterk vind aan deze partij is dat zij je tijdens het hele proces steeds op bepaalde zaken attenderen. Oftewel het scenario van de volgende stap schetsen, waardoor je exact weet waar je rekening mee moet houden.”

– Mascha Mooij,
CEO Bye Bye Burnout

Ga naar de bovenkant